OGÓLNOPOLSKI KONKURS TRANSPLANTOLOGICZNY „PRZESZCZEP SOBIE ZDROWIE”

poniedziałek, 24 czerwca 2013 09:15 Mariola Łoczewska
Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Gimnazjaliści najlepsi w Polsce

w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TRANSPLANTOLOGICZNYM „PRZESZCZEP SOBIE ZDROWIE”

I miejsce i tytuł laureata :  Ida Maciorowska IIIga,

IV miejsce i tytuł laureata: Gabriela Łapkiewicz i Piotr Lisowski,

Wiktoria Majchrzak i Agata Kosmal zostały finalistkami konkursu.

Gratulujemy.

Poprawiony: poniedziałek, 01 lipca 2013 09:50