W dniach 7-10 stycznia 2014 odbył się w naszej szkole ustny egzamin DSD-B2/C1 z języka niemieckiego.
Do egzaminu przystąpiło 26 uczniów klasy 3d i 10 uczniów z innych klas trzecich.
Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do egzaminu DSD-B2/C1!
fot: Kinga Trzeciak 2d
