Sprawozdanie z DSD II

piątek, 24 stycznia 2014 08:47 Krystyna Stępień
Drukuj
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

W dniach 7-10 stycznia 2014 odbył się w naszej szkole ustny egzamin DSD-B2/C1 z języka niemieckiego.

Do egzaminu przystąpiło 26 uczniów klasy 3d i 10 uczniów z innych klas trzecich.

 

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do egzaminu DSD-B2/C1!

 

fot: Kinga Trzeciak 2d

Poprawiony: środa, 05 lutego 2014 08:49