W dniu 21 grudnia 2012 roku w naszej szkole odbyły się Wigilie klasowe oraz Wigilia szkolna na którą przybyli kombatanci oraz emerytowani pracownicy szkoły.
Zdjęcia:
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
