Drużyna Pogoni Szczecin inaugurowała Dzień Otwarty Klubu w naszej szkole!

piątek, 17 lutego 2012 11:48 Aneta Czaykowska
Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Drużyna Pogoni Szczecin inaugurowała Dzień Otwarty Klubu w naszej szkole!

Czwartek 16 lutego 2012 roku zapamiętamy nie tylko ze względu na bezkarnie zajadane w tym dniu słodkości! Pojawienie się piłkarzy oraz trenerów Pogoni Szczecin w klubowych strojach na szkolnym korytarzu wywołało prawdziwą sensację, szczególnie że sportowcy przywieźli ze sobą słodką niespodziankę- pączki! Tak oto rozpoczęli Dzień Otwarty swojego Klubu Piłkarskiego. Zajadaniu pączków towarzyszyło rozdawanie autografów oraz ulotek zachęcających do kibicowania drużynie Pogoni.

Dziękujemy Pogoni za wizytę w naszej szkole i życzymy szybkiego awansu do ekstraklasy!

Poprawiony: wtorek, 28 lutego 2012 14:04