Sukces w międzyszkolnych finałach Jugend Debattiert

czwartek, 20 marca 2014 12:04 Thomas Reichel
Drukuj
Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 

14 marca w XIII Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie odbył  się regionalny etap konkursu Jugend Debattiert. Uczestniczyli w nim uczniowie  4 szkół ze Szczecina i Koszalina. Wylosowany temat brzmiał: „Soll an allen Schulen in Polen ein Veggy-Tag eingeführt werden?“ (Czy powinno się wprowadzić dzień wegetariański we wszystkich szkołach w Polsce?). W debacie udział wzięło 8 uczniów, naszą szkolę reprezentowały Nadia Skibińska i Marta Nakonieczna z klasy 3D.  Nasze uczennice okazały się najlepsze i obie zakwalifikowały się do następnej rundy konkursu, która odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie. Wsparcia udzielili im uczniowie 1D i 2D, który uczestniczyli w szkolnym etapie konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zuzanna i Natalia, klasa 2D

Poprawiony: czwartek, 03 kwietnia 2014 10:54