Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszego Liceum, Anna Fabich,
została laureatką XIX Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UAM dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, zajmując pierwsze miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszego Liceum, Anna Fabich,
została laureatką XIX Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UAM dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, zajmując pierwsze miejsce.
Serdecznie gratulujemy!