W dniu 6 grudnia 2013 klasy 2D i 3D gościły w naszej szkole Panią dr Magdalenę Mojsiewicz- przedstawicielkę Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Jako najstarsza uczelnia na Pomorzu Zachodnim, Wydział nieustannie zwiększa swój potencjał badawczy, naukowy oraz zakres nauczania.Spotkanie poświęcone było opisowi kształcenia na naszym uniwersytecie i w niemieckiejHochschule Wismar. Po tzw. roku buforowym na naszym uniwersytecie studenci przenoszą się do Wismaru.
Uczniowie klas dwujęzycznych mogli dowiedzieć się na temat współpracy obu placówek i warunków studiowania na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania i Informatyki Gospodarczej (po stronie niemieckiej). Zdobyliśmy nowe doświadczenie związane z różnicami stylu studiowania na obu uczelniach i kosztami utrzymania. Pani Mojsiewicz zapoznała nas ponadto ze zmianami wynikającymi z procesu bolońskiego i przygotowała informacje o praktykach studentów obu uczelni. Miłą niespodzianką było podarowanie klasie 3D koszulek z logo uniwersytetu a klasie 2D długopisów.
Bartłomiej Prusaczyk 2d
Spotkanie zostało zorganizowane przez p. Krystynę Stępień
Zdjęcia wykonał: Jakub Dynarski 2d
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
-
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
