Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Anna Fabich została laureatką XXIX Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej zajmując pierwsze miejsce.
Serdecznie gratulujemy.
Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Anna Fabich została laureatką XXIX Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej zajmując pierwsze miejsce.
Serdecznie gratulujemy.