Z przyjemnością informuję, że Nadia Skibińska (klasa 3d) została zakwalifikowana do finału 37.Olimpiady Języka Niemieckiego.
Eliminacje finalne odbędą się w dniach 28-30 marca 2014
w Poznaniu.
Gratulujemy Nadii osiągniętego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów !
Krystyna Stępień
