37. Olimpiada Języka Niemieckiego

wtorek, 11 lutego 2014 13:59 Krystyna Stępień
Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Z przyjemnością informuję, że Nadia Skibińska (klasa 3d) została zakwalifikowana do finału 37.Olimpiady Języka Niemieckiego.

Eliminacje finalne odbędą się w dniach 28-30 marca 2014

w Poznaniu.

 

Gratulujemy Nadii osiągniętego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów !

Krystyna Stępień

Poprawiony: czwartek, 20 marca 2014 14:50