Zapraszamy Rodziców
17 stycznia 2014
o godzinie 17:30
na spotkanie z wychowawcami podsumowujące I semestr.
O godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie
przedstawicieli Rady Rodziców
- AULA - (1 piętro - s.104)
Zapraszamy Rodziców
17 stycznia 2014
o godzinie 17:30
na spotkanie z wychowawcami podsumowujące I semestr.
O godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie
przedstawicieli Rady Rodziców
- AULA - (1 piętro - s.104)