Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas 2 i 3 gimnazjum oraz liceum
8.09.2014r.
(poniedziałek)
o godz. 17:00
na zebranie z wychowawcami klas.
Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas 2 i 3 gimnazjum oraz liceum
8.09.2014r.
(poniedziałek)
o godz. 17:00
na zebranie z wychowawcami klas.