SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIĄ

poniedziałek, 24 marca 2014 09:07 Maciej Wamka
Drukuj
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Dnia 27 MARCA b.r. o godzinie 17.00   przed wywiadówką śródroczną, na auli szkolnej odbędzie   się spotkanie  psychologa  szkolnego  z rodzicami. Spotkanie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Przyjmuje leki czy bierze? Leki bez recepty - do leczenia, nie go brania”.  Celem spotkania jest pogłębienie świadomości  w zakresie zagrożeń związanych z pozamedycznym używaniem przez młodzież leków nasennych i uspakajających dostępnych bez recepty. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Poprawiony: piątek, 28 marca 2014 12:00