KONCERT ŚWIĄTECZNY W CHRISTA – PETER – SCHERPF GIMNAZJUM PRENZLAU

czwartek, 22 grudnia 2011 10:58 Krystyna Stępień
Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

KONCERT ŚWIĄTECZNY W CHRISTA – PETER – SCHERPF GIMNAZJUM PRENZLAU 21.12. 2011  rodzice i  uczniowie klas dwujęzycznych z językiem niemieckim jako drugim językiem nauczania (1d, 2d, 3d) tradycyjnie wzięli udział  w koncercie świątecznym z okazji Bożego Narodzenia.

Występy szkolnego chóru,orkiestry szkolnej, zespołu gitarowego, solistów, baletu, zostały gorąco nagrodzone brawami rodziców i uczniów IX Liceum Ogólnokształcącego oraz publiczności niemieckiej.

Diękujemy za wspaniałe przyjęcie i do zobaczenia za rok!

 

organizator wyjazdu

Krystyna Stępień

zobacz zdjęcia

 


Poprawiony: piątek, 13 stycznia 2012 09:57