Dnia 27 MARCA b.r. o godzinie 17.00 przed wywiadówką śródroczną, na auli szkolnej odbędzie się spotkanie psychologa szkolnego z rodzicami. Spotkanie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Przyjmuje leki czy bierze? Leki bez recepty - do leczenia, nie go brania”. Celem spotkania jest pogłębienie świadomości w zakresie zagrożeń związanych z pozamedycznym używaniem przez młodzież leków nasennych i uspakajających dostępnych bez recepty. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.













