Weronika Zieziulewicz oraz Adrianna Janicka z Gimnazjum nr 42 uzyskały tytuł
LAUREATA XI Szczecińskiego Konkursu Młodego Poligloty
organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej przy II LO i VI LO w Szczecinie. Gratulujemy.

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie oraz Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie



Weronika Zieziulewicz oraz Adrianna Janicka z Gimnazjum nr 42 uzyskały tytuł
LAUREATA XI Szczecińskiego Konkursu Młodego Poligloty
organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej przy II LO i VI LO w Szczecinie. Gratulujemy.


